Акція «Серце до серця»

З 4 по 24 квітня 2016 року  в районі проходить ХІ Всеукраїнська акція «Серце до серця» з метою збору благодійних внесків для закупівлі реанімаційного медичного обладнання для дітей. Цього року  студенти нашого коледжу, в якості волонтерів, брали участь у акції. Кожен з них отримав скриньку, ідентифікатор з фотокарткою, в якому записано прізвище та ім’я і номер волонтера. Десять волонтерів збирали кошти в коледжі та за його межами: на вулицях, на ринку, в магазинах, на підприємствах тощо.

Наше суспільство робить кроки до благодійності, готове до розуміння та співчуття. Саме волонтери є основним посередником між благодійником та тими, хто чекають на цю благодійність. Їхня місія надзвичайно важлива. Нашими студентами-волонтерами було зібрано  3855грн. 30коп. , і передано  в ощадбанк на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
В акції брали участь студенти-волонтери ІІ-ІІІ курсів: Борисюк Іван, Оперчук Антоніна, Ластовка Яна, Зубченко Настя, Чернега Діана, Потіхонченко Павло, Комаренко Олександр,  Гаврилюк Нік, Журавель Софія, Любинецька Євгенія.

Акція «Серце до серця»

Акція «Серце до серця» Акція «Серце до серця»