День працівників освіти

Осінь  дарує нам багато радощів і свят, серед яких найпочесніше місце займає – День учителя. Це свято мудрості, освіченості.

В Бершадському  медичному  коледжі 28 вересня було проведено захід до Дня працівника освіти. З вітальним словом виступила директор Оніщенко К.М та нагородила грамотами за вагомі здобутки у професійній діяльності, вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника  освіти від Департаменту освіти і науки Вінницької  ОДА Німчук Н.А., Полуйчак О.І.; від Бершадської  держадміністрації та районної Ради – Закерняк Т.М., Сидорук Ю.С., Клєвцову В.В.; від Бершадської міської Ради – Сікорську  Л.М., Іванчишена О.В.,Кривоносову С.А.,Шарко В.С.; від адміністрації БМК – Пащелопу В.І., Марціна А.К., Рачкович Н.О., Горозду М.А.

Концертну програму підготували студенти групи 31 –Л під керівництвом викладача української  мови та літератури Підлубної Н.В.

29 вересня  в коледжі було проведено  День студентського  самоврядування. Студенти ІІІ-ІV  курсів проводили заняття на І –ІІ курсах, де випробовували свої здібності, таланти та знання у педагогічній діяльності.

30 вересня – Міжнародний день бібліотек. Актив студентського Парламенту  привітав працівників бібліотеки – Обуховську Н.С., Трачук Л.С., Клєвцову В.В. зі святом, побажавши  здоров’я, щастя, творчих здобутків та хороших читачів. 

1