День студента в Бершадському медичному коледжі

17 листопада до Міжнародного дня студента в Бершадському медичному коледжі відбувся захід «Знайомтесь – першокурсник». Його підготували студенти I  курсів спеціальностей «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» під керівництвом керівників груп  Березовської С.І. та Попадюк Т.М. З вітальним словом виступила директор коледжу Оніщенко К.М. Від адміністрації коледжу за високі результати у навчанні та участь у громадському житті коледжу було нагороджено 67 студентів.

Студентські роки-найщасливіші  у житті кожної  людини. В них визріває перше кохання,поглиблюється пізнання світу,відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Студенти нового набору продемонстрували свої здібності і таланти. Кожен із них часточка нашого коледжу,наше майбутнє. В ході заходу студенти читали власні поезії,пронизані  патріотизмом та любов¢ю до своєї Батьківщини, співали пісні,танцювали, жартували. Кожен з них продовження традицій студентського та викладацького колективів  Бершадського медичного коледжу.

Закінчилися заходи святковою дискотекою.

День студента в Бершадському медичному коледжі День студента в Бершадському медичному коледжі День студента в Бершадському медичному коледжі