День студентського самоврядування

30 вересня  в Бершадському медичному коледжі  відбувся захід до Дня працівників освіти та Всесвітнього дня бібліотек. Організаторами були студенти ІІ курсу ф/в на базі 9 класів під керівництвом викладача української мови і літератури Підлубної Наталії Вікторівни.

Щирими словами та художніми номерами студенти привітали своїх наставників, даруючи квіти та усмішки, випромінюючи радість і тепло. З вітальним словом виступила директор Бершадського медичного коледжу К.М. Оніщенко. Чимало викладачів було відзначено грамотами та подяками за значні здобутки у професійній діяльності, вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята.

Професія вчителя надзвичайно важлива і вагома. Кожен вчитель бачить себе у своїх учнях. Якщо успішні та щасливі учні, то вчитель працював недарма.

30 вересня в коледжі відбувся день студентського самоврядування, в ході якого студенти ІІІ – IV курсів проводили заняття для студентів І – ІІ курсів. Кожен із старшокурсників спробував себе у якості викладача. Студенти-викладачі мали можливість проявити себе, розкрити свій творчий потенціал, продемонструвати свої організаторські, комунікативні та педагогічні здібності.

Тож бажаємо всім працівникам освітньої галузі та працівникам бібліотек  здоров'я, щастя, розумних, гарних учнів та миру на нашій землі.

День студентського самоврядування День студентського самоврядування День студентського самоврядування