День української писемності та мови

 9 листопада в Бершадському медичному коледжі відбувся захід до Дня української писемності та мови. Переступивши поріг рідного коледжу, можна було відчути святкову атмосферу: тематично оформлене фойє в національних кольорах, студенти у вишиванках розповсюджували інформаційні буклети про історію розвитку української мови.

Вже стало гарною традицією  в цей день проводити написання Всеколеджанського диктанту з української мови, в написанні якого брали участь директор Бершадського медичного коледжу Оніщенко К.М., викладачі, працівники коледжу та студенти.

В бібліотеці відбулася презентація виставки "Обереги рідного краю". Ті, хто завітав до читальної зали бібліотеки, мали можливість поринути у чарівний світ рідної мови. Була проведена літературна година на тему "Мова у моєму серці", де студенти мали можливість декламувати поезії, співати українські пісні. Під час проведення тематичної години усіх присутніх  переповнювало почуття патріотизму до рідної мови та позитивні емоції.

Захід було проведено зі студентами І-ІІ курсів під керівництвом викладачів української мови та літератури Підлубної Н.В., Цісар А.М. та працівників бібліотеки Обуховської Н.С., Іванчишиної А.Ю.День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови