ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Бершадський медичний коледж

30 березня 2018 року

запрошує випускників 9 і 11 класів, їх батьків та друзів на

 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Вас чекає вичерпна інформація про коледж, спеціальності, правила прийому на 2018-2019н.р., а також навчання та дозвілля наших студентів.

Ви зможете зануритися в атмосферу навчального закладу, познайомитись із ключовими принципами, звичаями і традиціями.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші студенти здобули не просто знання і навички, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє!

Не менш як 4 причини навчатися в Бершадському медичному коледжі.            У Вас їх може бути й більше.

  1. Зрозуміла, чесна, прозора й однакова для всіх процедура вступу.  Вступні іспити – біологію та українську мову після 9-го класу – складають у вигляді тестів. Випускників 11-х класів зараховують за результатами ЗНО.
  2. Співпраця з закордонними медичними закладами. Коледж співпрацює з навчальними закладами Польщі. Це забезпечує обмін викладачами та студентами, можливість практики із наступним працевлаштуванням за кордоном.
  3. Рівень підготовки. Бершадський медичний коледж підтверджує високий рівень підготовки випускників за результатами складання ліцензійних іспитів «Крок М», а також ЗНО.
  4. Навчально-матеріальна база. До комплексу будівель і споруд, розміщених на території коледжу входять навчальний корпус, їдальня, спортивна зала, гуртожиток на 120 місць. Практичні заняття проводяться у навчальних кімнатах та відділеннях Бершадської ОЛІЛ. Для проходження виробничої та переддипломної практик укладені угоди з лікувально-профілактичними установами дев’яти районів області.

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ !

Якщо Ви не можете відвідати коледж 30 березня, але цікавитеся умовами навчання – запрошуємо у будь-який інший зручний для Вас день.

Детальна інформація про наш навчальний заклад розміщена на сайті: bmk.vn.ua

 

ОБЕРИ  ПРОФЕСІЮ  МЕДИКА!

СТАНЬ  НАШИМ  СТУДЕНТОМ !!!