День здоров’я у Бершадському медичному коледжі

24 травня 2016 року в Бершадському медичному коледжі відбувся спортивно-оздоровчий захід «День здоров’я». З вітальним словом до учасників звернулась директор Оніщенко К.М., побажала всім успіхів та перемог.

Студенти змагалися з таких видів спорту: шашки, настільний теніс, біг на 100м., естафетний біг 4х100, стрибки у висоту, підтягування на перекладині, віджимання, армрестлінг, пляжний волейбол. Було проведено цікаві конкурси, зокрема, «Обід туриста», де студенти на вогнищах готували їжу, конкурси ритмічних танців та художньої самодіяльності.

В результаті І загальнокомандне місце серед дівчат вибороли студенти ІІ курсу на базі 9 класів спеціальності «Лікувальна справа», ІІ місце – студенти ІІІ курсу 1 групи спеціальності «Сестринська справа», ІІІ місце – студенти ІІ курсу на базі 11 класів спеціальності «Лікувальна справа»; серед юнаків – І місце зайняли студенти ІІ курсу на базі 9 класів спеціальності «Лікувальна справа», ІІ місце – студенти ІІ курсу на базі 11 класів спеціальності «Лікувальна справа» та ІІІ місце – студенти І курсу на базі 9 класів спеціальності «Лікувальна справа».

Відповідальними за організацію та проведення було призначено викладачів фізичного виховання – Бондаря І.О., Войнаровську Н.В., Войнаровського Б.І.

День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі День здоров’я у Бершадському медичному коледжі