День здоров’я

Тепле весняне сонце, свіже повітря і гарний настрій – складові спортивно-оздоровчого  заходу  “День здоров’я”, який відбувся  24 травня 2017 року на стадіоні Бершадського медичного колледжу.

Метою заходу було залучення студентів до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя.  Участь взяли сім команд І-ІІІ курсів. Кожен студент обрав собі заняття до душі, адже в програмі свята були такі змагання і конкурси:

Конкурс плакатів «Антиреклама» (фастфудів, пива, тютюну і т.д.), шашки, біг 100 м., естафета 4 х 100, стрибки в довжину з розбігу, стрибки в довжину з місця, волейбол, міні-футбол, теніс, підтягування, згинання і розгинання рук в упорі лежачи, армреслінг, приготування і захист страв «Здорова їж для здорових людей», конкурс сучасних танців, номер художньої самодіяльності, «Ми сильніші  разом» – перетягування канату.

За підсумками змагань і конкурсів місця розподілились таким чином:

Серед юнаків

І місце виборола команда І курсу ф/в

ІІ місце зайняла команда ІІ курсу ф/в

ІІІ місце  у команди ІІІ курсу І групи м/с.

Серед дівчат

І місце – І курс м/с

ІІ місце – ІІ курс І група м/с

ІІІ місце – ІІ курс ІІ група м/с

День здоров’я традиційно організували і проводили викладачі фізичного виховання Войнаровська Н.В., Войнаровський Б.І., Бондар І.О.

Змагання пройшли на високому рівні, як в організації  так і в досягненні спортивних результатів. Багато студентів виконали дорослі та юнацькі розряди з видів спорту.

Всі учасники свята отримали багато позитивних емоцій, гарно відпочили й отримали насолоду від змагань. 1 2 3 4 5 6