М.С.Грушевський – історик та будівничий української нації

16 листопада 2016 року в коледжі членами історичного гуртка під керівництвом викладача суспільних дисциплін Клєвцової В.В. було проведено науково-практичну конференцію  на тему  «Михайло Грушевський – історик і будівничий української нації». Конференція була  присвячена 150-річчю від дня народження сподвижника української науки і культури, лідера українського національно-державного відродження М.С. Грушевського.

Утвердження незалежної України, становлення громадянського суспільства, формування його ідеології відбувається в умовах бурхливого зростання інтересу до історичного минулого нашого народу. Виникає закономірність того, що до активного  політичного життя суспільство є готовим завдяки знанням історії, культури, усвідомлення ролі своїх провідників та діянь певної історичної постаті. Це ставить перед історичною наукою завдання тісно зв’язати минуле з сучасним, відтворити історичні явища, показати історичний процес в Україні як невід’ємну частину світового розвитку.

В конференції взяли  участь директор, викладачі та студенти коледжу, працівники бібліотеки, районного краєзнавчого музею, Будинку культури і музичної школи. 

М.С.Грушевський - історик та будівничий української нації М.С.Грушевський - історик та будівничий української нації