Незабутній week-end у Львові

22 -26 квітня 2016 року для студентів Бершадського медичного коледжу було організовано туристичну поїздку до славетного міста Львова. Організували поїздку викладачі української мови та літератури Підлубна Н. В. та Цісар А. М., учасниками екскурсії стали студенти І-ІІ курсів.

Під час поїздки студенти мали можливість ознайомитися з неповторною архітектурою міста, почути його історію та чимало цікавих фактів. Оглянули Львів з висоти пташиного польоту, піднявшись на Високий замок та на міську Ратушу. Долучились до культурної спадщини міста, побувавши в оперному театрі, храмах та костьолах. Пізнавальною виявилась і екскурсія музеєм Личаківського кладовища, де учасники змогли оглянути могили видатних українців, почути цікаві історії про їхнє життя і смерть чи про створення певних надгробків, капличок; побачили поховання польських та українських воїнів різних часів, вшанували пам'ять полеглих з Небесної сотні та воїнів, які загинули в АТО, захищаючи нашу країну та свободу. Незабутні враження також залишились і від театральної вистави «Містика древнього Львова», під час якої студенти змогли почути та побачити легенди міста Лева. Особливу атмосферу створювали факели, старовинні костюми ХVстоліття і навіть легенький дощ допомагав перенести студентів у минуле.

Усі учасники поїздки отримали масу задоволення та незабутні враження, адже місто Львів – це не лише культурна столиця України і частинка Європи, а це можливість перенести себе в казковий світ, бодай на декілька днів.