Подорожуємо. Розвиваємось. Духовно збагачуємось.

Подорожуємо Україною

З метою гармонійного всебічного розвитку особистості студента, у коледжі щорічно організовуються екскурсії по найкрасивіших куточках України. Під керівництвом практичного психолога Алли Линок студенти та викладачі відвідали міста Львів та Чернівці, побували на гірськолижному курорті «Мигово».

Гірськолижний курорт «Мигово» Гірськолижний курорт «Мигово» Гірськолижний курорт «Мигово» Гірськолижний курорт «Мигово» Гірськолижний курорт «Мигово»

Студенти й викладачі доторкнулись до культурної та історичної спадщини Львова , міста – мрії, міста – відпочинку. У Львові душа несподівано відкривається і наповнюється світлом. Сюди хочеться повертатися знову і знову. Вдихати аромат щойно звареної кави, дивитися широко розплющеними очима на архітектурні ансамблі, неквапливо пройтися лискучою бруківкою, приміряти капелюха з чергової ятки та посмакувати смаженими каштанами… Під час пішохідної екскурсії, студенти познайомились з Ансамблем Вірменського Кварталу та Вірменською катедрою, Площею Ринок з міською Ратушею (піднялись на Вежу Ратуші), Чорною кам’яницею, Аптекою – Музеєм, колишнім Домініканським костелом, національним Університетом ім. І.Франка. Побували в головній римо-католицькій святині -Латинській катедрі та в Соборі св. Юра. Відвідали Личаківський некрополь, що має величезну історичну та культурну цінність, де кожен надгробок – це історія Людини, що похована під ним. Відвідали могили Івана Франка, Ігоря Білозора, Володимира Івасюка, Соломії Крушельницької та інших відомих людей, а також Меморіали військових українських та польських поховань. Відвідали костюмовану екскурсію «Містичний Львів», побували у відомій Львівській майстерні шоколаду та на виставі «Останній гречкосій» у національному академічному українському драматичний театрі ім. Марії Заньковецької.

Львів Львів

Під час оглядової екскурсії по Чернівцях відвідали Турецьку площу, площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста та центральну площу. Прогулялись єдиною пішохідною вулицею Ольги Кобилянської, яка колись називалась Панською і яку двірники мили водою з милом по кілька разів на день. Відвідали головні храми Чернівців, познайомились з архітектурним ансамблем колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації, а нині Чернівецького національного університету. Відвідали розкішні зали головного корпусу Резиденції, де колись митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей: Мармурову залу, оздоблену мармуром, Червону залу, оздоблену червоним шовком зі старовинними венеціанськими дзеркалами, які нараховують аж п’ять шарів срібла. Відвідали діючу церкву Трьох Святителів.

Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці