Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини. Вона  немає вікових обмежень та може торкнутись як дітей так і молоді, людей зрілого та літнього віку.

Сьогодні поняття «торгівля людьми» набуває нового змісту. Якщо раніше йшлося здебільшого про сексуальне рабство, то в сучасних умовах воно увібрало в себе широкий спектр форм: трудова експлуатація, примушування до бродяжництва та жебракування, примушування до участі у збройних конфліктах, нелегальна трансплантація органів.

За даними Міжнародної організації з міграції, основними країнами, де українці стають жертвами торгівлі людьми, є Російська федерація (49%), Польща (14%), інші країни ЄС (13%), Туреччина (11%). За роки незалежності від торгівлі людьми постраждали понад 160 тисяч українців.

З метою протидії торгівлі людьми психологічною службою за активної участі студентського парламенту у коледжі  організовано акцію «Стоп торгівцям людьми». Членами студпарламенту  в соцмережах  було створено фотоакцію  #Стопторгівцямлюдьми, організовано тематичний флеш-моб, підготовлено та розповсюджено серед студентів та викладачів інформаційні буклети. Студенти коледжу підготували тематичні стінгазети.

Сподіваємось, акція приверне увагу сучасної молоді до  даної проблеми та сприятиме протидії торгівлі людьми.

Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми Протидія торгівлі людьми