Циклові комісії

У складі коледжу діє 4 циклових комісії: 

1. ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ. ГУМАНІТАРНОЇ І СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ:  

Клєвцова Вікторія Василівна– голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії,педагогічне звання «викладач-методист», викладач історії. 

Березовська Світлана Іванівна –спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»,викладач хімії і біології. 

Бондар Ігор Олексійович – спеціаліст вищої категорії, викладач фізичного виховання та Захисту Вітчизни. 

Войнаровська Наталія Вікторівна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач фізичного виховання. 

Закерняк Тетяна Миколаївна– спеціаліст ІІ категорії, викладач математики, фізики, астрономії та інформатики. 

ПідлубнаНаталіяВікторівна – спеціаліст І категорії, викладач української літератури, української мови та української мови (за професійним спрямуванням). 

Полуйчак Ольга Іванівна – спеціаліст І категорії, викладач української мови, зарубіжної літератури та соціології, магістр педагогічної освіти. 

СидорукЮліяСергіївна – спеціаліст І категорії, викладачіноземноїмови та іноземної мови(за професійним спрямуванням). 

Трачук Любов Сергіївна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач географії та основ економічної теорії. 

Цісар Алла Михайлівна – спеціаліст ІІ категорії, методист коледжу. 

 

2. ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ: 

Трачук Ольга Миколаївна– голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач» викладач основ латинської мови з медичною термінологією, фармакології та медичної рецептури. 

Білозор Олена Леонідівна– спеціаліст вищої категорії, викладач мікробіології та  медичної біології. 

Бронніков Олександр Володимирович – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач анатомії та фізіології людини. 

Іванчишин Олександр Володимирович – спеціаліст, викладач основ медичної інформатики. 

Линок Алла Сергіївна – спеціаліст І категорії, викладач основ психології, практичний психолог. 

Німчук Ніна Антонівна –  спеціаліст І категорії, викладач безпеки життєдіяльності та основ екології. 

Петровська Ольга Володимирівна – спеціаліст І категорії, викладач анатомії людини, фармакології та медичної рецептури. 

 

3. ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ: 

Майданевич Наталя Володимирівна– голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач внутрішньої медицини, невідкладних станів в геронтології. 

Гунько Валентина Євгеніївна  – спеціаліствищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач основ медсестринства. 

Кадирова Ніна Леонідівна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»,  викладач медсестринства в педіатрії, медстестринства в дерматовенерології, дерматології та венерології. 

Микитюк Тетяна Олексіївна –спеціаліст ІІ категорії, викладач основ медсестринства, медичної і соціальної реабілітації, догляду за хворими. 

Оніщенко Катерина Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач інфектології. 

Попадюк Тамара Михайлівна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач педіатрії, невідкладних станів в педіатрії, офтальмології, медсестринства в офтальмології. 

Рибак Римма Михайлівна – спеціаліст вищої категорії, викладач педіатрії, медстестринства в педіатрії, невідкладних станів в педіатрії,  оториналарингології. 

Сільчук Тетяна Тимофіївнаспеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач основ медсестринства, внутрішньої медицини Сосонський Володимир Олексійович –  спеціаліст ІІ категорії, викладач хірургії та медсетринства в хірургії. 

Хмарук Тетяна Петрівна – спеціаліст, викладач основ медсестринства,. 

Шевчук Валентина Іванівна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач акушерства, гінекології, медсестринства в акушерстві, невідкладних станів в акушерстві. 

 

4. ЦИКЛОВА КОМІСІЯ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ГРУП: 

Полуйчак Ольга Іванівна– голова циклової комісії, спеціаліст І категорії, викладач української мови, зарубіжної літератури та соціології, магістр педагогічної освіти. 

Члени комісії: Березовська С.І., Майданевич Н. В., Микитюк Т. О., Петровська О. В., Підлубна Н. В., Попадюк Т. М., Сидорук Ю. С., Цісар А. М.– керівники навчальних груп