Циклові комісії

У складі коледжу діє 5 циклових комісій:

1. Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін.

Войнаровська Наталія Вікторівна – голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач фізичного виховання.

Войнаровський Борис Іванович – спеціаліст вищої категорії, викладач фізичного виховання.

Березовська Світлана Іванівна –спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»,викладач хімії і біології.

Бондар Ігор Олексійович – спеціаліст вищої категорії, викладач фізичного виховання та Захисту Вітчизни.

Трачук Анатолій Сергійович – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»,викладач фізики, астрономії та інформатики.

Закерняк Тетяна Миколаївна – спеціаліст, викладач математики.

 

2. Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

Клєвцова Вікторія Василівна – голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач історії.

Підлубна Наталія Вікторівна – спеціаліст ІІ категорії, викладач української літератури, української мови та української мови (за професійним спрямуванням).

Сидорук Юлія Сергіївна – спеціаліст І категорії, викладач іноземної мови та іноземної мови(за професійним спрямуванням).

Сікорська Лілія Михайлівна – спеціаліст І категорії, викладач іноземної мови та іноземної мови (за професійним спрямуванням).

Левковська Ольга Іванівна – спеціаліст І категорії, викладач зарубіжної літератури та соціології, магістр педагогічної освіти.

Трачук Любов Сергіївна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач географії та основ економічної теорії.

Цісар Алла Михайлівна – спеціаліст ІІ категорії, викладач української мови та зарубіжної літератури. 

 

3. Циклова комісія природничо-наукової підготовки

Білозор Олена Леонідівна – голова циклової комісії природничо-наукової підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач мікробіології та охорони праці.

Бронніков Олександр Володимирович – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач анатомії та фізіології людини.

Линок Алла Сергіївна – спеціаліст І категорії, викладач основ психології.

Трачук Ольга Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач» викладач основ латинської мови з медичною термінологією, фармакології та медичної рецептури.

Петровська Ольга Володимирівна – спеціаліст І категорії, викладач анатомії людини, фармакології та медичної рецептури.

Німчук Ніна Антонівна –  спеціаліст І категорії, викладач безпеки життєдіяльності та основ екології.

 

4. Циклова комісія терапевтичних дисциплін

Сільчук Тетяна Тимофіївна – голова циклової комісії терапевтичних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач основ медсестринства, внутрішньої медицини.

Микитюк Тетяна Олексіївна – спеціаліст, викладач основ медсестринства, медичної і соціальної реабілітації, догляду за хворими.

Гунько Валентина Євгеніївна  – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач основ медсестринства.

Оніщенко Катерина Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач інфектології.

Цимбалюк Микола Аврамович – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач фізіології та внутрішньої медицини.

Майданевич Наталя Володимирівна – спеціаліст вищої категорії, викладач внутрішньої медицини, невідкладних станів в геронтології.

Хмарук Тетяна Петрівна – спеціаліст, викладач основ медсестринства,.

 

5. Циклова комісія хірургічних дисциплін

Шевчук Валентина Іванівна – голова циклової комісії хірургічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист», викладач акушерства, гінекології, медсестринства в акушерстві, невідкладних станів в акушерстві.

Кадирова Ніна Леонідівна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»,  викладач медсестринства в педіатрії, медстестринства в дерматовенерології, дерматології та венерології.

Попадюк Тамара Михайлівна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач», викладач педіатрії, невідкладних станів в педіатрії, офтальмології, медсестринства в офтальмології.

Рибак Римма Михайлівна – спеціаліст вищої категорії, викладач педіатрії, медстестринства в педіатрії, невідкладних станів в педіатрії,  оториналарингології.

Сосонський Володимир Олексійович –  спеціаліст, викладач хірургії та медсетринства в хірургії.