В чиїх руках доля коледжу?

Нещодавно, на сайті Вінницької облдержадміністрації опублікували проект рішення Вінницької обласної ради «Про припинення Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного» , в соціальних мережах розповсюджується інформація про закриття коледжу та розподіл студентів в різні навчальні заклади медичного напрямку. Тому ми, колектив та студенти, стурбовані ситуацією, що склалась і хочемо висловити свою позицію щодо так званої оптимізації та реорганізації Бершадського медичного коледжу.

Ми стурбовані цим, оскільки, це збільшить фінансові витрати на проїзд та проживання студентів,  70% з яких – родом з сільської місцевості Бершадського району та сусідніх районів області (є студенти з малозабезпечених, багатодітних сімей та інших пільгових категорій), працівники коледжу залишаться без роботи.

Упродовж 50-ти років коледж готує медичних працівників для Вінниччини та України. Викладачі коледжу надають студентам якісні знання, які в подальшому допомагають їм працевлаштуватись, на високому рівні виконувати свої професійні обов’язки чи продовжити навчання у ВНЗ. Підтвердженням цього є те, що в Бершадській ОЛІЛ більшість лікарів та середнього медичного персоналу є випускниками Бершадського медичного коледжу. Роками укладався імідж нашого навчального закладу, на який працювали викладачі та студенти попередніх поколінь.  Щорічно коледж випускає чимало досвідчених спеціалістів, багато з яких є видатними лікарями, доцентами, професорами наук, народними депутатами тощо. Є  своя історія, свої імена, свої здобутки.

Наш коледж має власну автономну територію, на якій розміщене студентське містечко, що є зручним та комфортним для навчання та проживання. Перебування студентів на території Бершадського району сприяє економічному, культурному та політичному розвитку району. Студенти Бершадського медичного коледжу, упродовж багатьох років приймають активну участь у заходах обласного, районного та місцевого рівнів. Неодноразово долучались до впорядкування території міста, до волонтерських акцій, благодійних та мистецьких заходів тощо.

         Просимо не бути байдужими, долучатися  і відстояти медичний коледж. Якщо не ви, то може ваші родини, друзі, знайомі пов`яжуть свої долі з медициною. Адже здоров`я – це найважливе, що є в житті кожного з нас.