Відкрите заняття із зарубіжної літератури

7 грудня в коледжі викладачем зарубіжної літератури Полуйчак О.І. було проведено відкрите заняття на тему «Генрік Ібсен – зачинатель європейської «нової драми». Соціально – психологічна п¢єса «Ляльковий дім».

Передріздвяна атмосфера  заняття  одразу всіх заполонила . Прикрашена ялинка, свіже печиво, по-новорічному оформлена аудиторія справила приємне враження. Викладач використовувала різні форми та методи інтерактивного навчання. На крилах часу студенти та викладачі переносилися з однієї країни в іншу. Разом зі студентами Ольга Іванівна досліджувала тему духовного пробудження людини, її прагнення до вільного прояву себе як особистості. Працювали над проблематикою та ідеєю твору. В якості експерта щодо дослідження внутрішнього світу головної героїні виступила практичний психолог коледжу Линок А.С

Студенти I курсу спеціальності «Сестринська справа» – керівник групи Березовська С.І. були активними та креативними на занятті. Вони підготували  повідомлення про життєвий і творчий шлях драматурга, історію написання та сценічну долю твору; сценічне дійство «У домі Хельмерів» зіграли Шевчук Денис та Замкова Олена, які вразили викладачів своїми акторськими здібностями.

Маємо надію, що це заняття залишиться в пам¢яті студентів,адже проблеми сім¢ї, духовної єдності людей є надзвичайно важливими та актуальними в наш час.

Відкрите заняття із зарубіжної літератури