Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Тютюнопаління в наш час становить одну з найсерйозніших медико-соціальних проблем. Всі форми споживання тютюну, включаючи паління сигарет, сигар, трубок, жувального або нюхального тютюну, а також вплив продуктів його згоряння на тих, хто не палить (пасивне або вимушене паління), значно підвищують захворюваність і передчасну смертність населення, що спричиняються більш як 20 різними хворобами.

За даними Міністерства охорони здоров'я України в сучасних умовах кожна п’ята жінка – активний курець. Особливо занепокоює те, що ця шкідлива звичка припадає на вік до 35 років. За статистикою, щорічно від захворювань, спричинених тютюнокурінням, в Україні помирає 110 тисяч осіб, які протягом життя насолоджувалися тютюновим димом. 

З метою профілактики тютюнопаління, його наслідків та пропаганди здорового способу життя 31 травня 2016 року психологічною службою коледжу проведено просвітницько – профілактичний захід «Твоє майбутнє у твоїх руках». Під час проведення заходу відбулись експрес-інформаційні п’ятихвилинки для студентів з питань профілактики шкідливих звичок, виставка тематичних стінгазет, традиційна профілактична акція «Обміняй цигарку на цукерку! Зроби крок на зустріч здоров’ю!», просвітницький захід для студентів на тему «Вплив тютюнопаління на здоров’я людини» з демонстрацією сучасного тематичного відеоматеріалу, розроблено та розповсюджено профілактичні буклети та пам’ятки.

Мета заходу – донести до свідомості студентів інформацію про небезпечні наслідки тютюнопаління, мотивуючи позбутись шкідливої звички та пропагувати здоровий спосіб життя без тютюнопаління.

Фото виставки тематичних стінгазет

Виставка тематичних стінгазет

Виставка тематичних стінгазет

Фото профілактичної акції "Обміняй цигарку на цукерку"

Акція "Обміняй цигарку на цукерку" Акція "Обміняй цигарку на цукерку" Акція "Обміняй цигарку на цукерку" Акція "Обміняй цигарку на цукерку"

Фото просвітницького заходу для студентів на тему «Вплив тютюнопаління на здоров’я людини»

Просвітницький захід для студентів на тему «Вплив тютюнопаління на здоров’я людини» Просвітницький захід для студентів на тему «Вплив тютюнопаління на здоров’я людини» Просвітницький захід для студентів на тему «Вплив тютюнопаління на здоров’я людини»