Всесвітній день психічного здоров’я

10-го жовтня – Всесвітній день психічного здоров'я. Він створений, щоб привернути увагу до цієї проблеми та скоротити поширення депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії та розумової відсталості.

Стреси здебільшого призводять до неврозів. А від неврозу один крок до непоправних психічних розладів. До переліку професій з  найбільш високим впливом  стресів відносять шахтарів, пожежників, медпрацівників, педпрацівників, психологів та журналістів.

З метою збереження психічного здоров’я всіх учасників навчально- виховного процесу 10.10.2016р. у коледжі проведено День психічного здоров’я  під керівництвом  практичного  психолога  Линок  А.С.  та  заступника з виховної роботи  Полуйчак  О.І.

Під час проведення просвітницько – профілактичної акції надано інформацію студентам про Всесвітній день психічного здоров'я, про причини нервово-психічних розладів, продемонстровано відеотренінг «Стоп стрес!», розроблено  та розповсюджено профілактичні  буклети «Стоп стрес!», проведено презентацію психотерапевтичних методів подолання стресу.Всесвітній день психічного здоров'я Всесвітній день психічного здоров'я Всесвітній день психічного здоров'я