Всесвітній день серця

29 вересня – Всесвітній день серця. Цей день відзначається з метою підвищення інформованості населення про здоров’я та чинники ризику серцево-судинних захворювань, а також для прийняття рішення про зміну моделі поведінки, що, зрештою, допоможе знизити захворюваність хворобами серця і судин.  

 У 2018 році девіз Всесвітнього дня серця – «Моє серце, твоє серце. Дай обіцянку своєму серцю … ». Основна увага в цьому році приділяється таким факторам ризику розвитку серцево-судинних захворювань, як куріння, низька фізична активність і нераціональне харчування.

Щоб привернути увагу студентства до хвороб серця у Бершадському медичному коледжі були проведені інформаційні п'ятихвилинки; всім бажаючим проводили вимірювання артеріального тиску, антропометричних даних, визначення індексу маси тіла; було оформлено інформаційний стенд; проведено тематичні відеодемонстрації та розповсюдження пам'яток і буклетів.

Організовано та проведено заходи викладачем внутрішньої медицини Майданевич Н.В. та студентами IV курсу фельдшерського відділення. 

1