Випуск – 2017

22 та 28 червня в Бершадському медичному коледжі відбулися випускні вечори для студентів спеціальностей «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». 111 студентів стали на стежку самостійного життя, 5 студентів отримали дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою. Кожен  з  них  обере свій шлях,плекатиме  свою  долю. У прощальному вальсі кружляла вродлива юність. Із напутнім батьківським словом і благословенням вони вирушать у доросле життя. З вітальним словом до випускників звернулася директор Бершадського медичного коледжу К.М.Оніщенко  та гості  –  перший  заступник  голови районної державної адміністрації Олішевський В.Е., заступник голови районної Ради Пересунько С.В. і заступник міського голови Синявський В.С., побажавши випускникам здійснення всіх мрій та бажань.

Трепетно і щиро прощалися випускники зі своїми керівниками груп: Сікорською Л.М., Сільчук Т.Т., Майданевич Н.В., Рибак Р.М.  Наші випускники матимуть продовження у абітурієнтах, яких ми запрошуємо до нашого навчального закладу.

Шановні випускники 2017 року загальноосвітніх шкіл району та області, ми з нетерпінням чекатимемо на вас у стінах Бершадського медичного коледжу. Обіцяємо вам, що ви отримаєте міцні знання, цікаве та змістовне дозвілля і веселе студентське життя.

Після закінчення Бершадського медичного коледжу випускники мають можливість втупити до Академії м. Лодзь (Польща) та продовжити своє навчання і отримати диплом бакалавра європейського зразка, що є перспективою для працевлаштування  в країнах Європейського Союзу.

Заступник директора з виховної роботи Полуйчак О.І.

1 2 3 4