«Захисти себе від СНІДу»

1-го грудня у всьому світі щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

ВІЛ залишається однією з основних проблем  глобальної охорони громадського здоров'я:на сьогоднішній день ця хвороба забрала понад 35 мільйонів людських життів.

Цей день став одним з найважливіших міжнародних декретованих дат пов'язаних з питанням охорони здоров'я та однією з ключових можливостей підвищення поінформованості суспільства та можливості відзначити важливі досягнення у боротьбі з ВІЛ СНІД ом. Серед них розширення доступу до лікування та заходів з профілактики.

У Бершадському медичному коледжі під керівництвом практичного психолога Линок А.С. до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було проведено просвітницько-профілактичні заходи під загальною назвою «Захисти себе від СНІДу». Студенти провели у групах інформаційні п¢ятихвилинки, де розповіли про актуальність цієї  проблеми, протягом дня на перервах демонстрували відео сюжети на дану тематику,було оформлено виставу стінних газет. Активістами  студпарламенту в рамках соціального театру було підготовлено інсценізацію «Шляхи передачі ВІЛ» та дефіле «ВІЛ не передається». Студенти розповсюдили інформаційні матеріали: пам'ятки та буклети. Ми повинні захистити себе від СНІДу.

«Захисти себе від СНІДу»