Засідання методичної ради

Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного на базі Бершадського медичного коледжу

15 квітня 2016 року на базі Бершадського медичного коледжу відбулось засідання методичної ради Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного. Гостями нашого закладу були директори медичних коледжів Вінниччини, а саме: Андрієвський І. Ю. – директор Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного, Саблук А. Г. – директор Гайсинського медичного коледжу, Кордон В. М. – директор Могилів-Подільського медичного коледжу, Гаврилюк О. Ф. – директор Погребищенського медичного коледжу.

В ході заходів гості відвідали відкрите засідання гуртків з фізичної та соціальної реабілітації, тема якого «Сучасні методи реабілітації захворювань хребта». Вагомий внесок в організацію та придбання оснащення для втілення в життя даного заходу надала директор Бершадського медичного коледжу Оніщенко К. М. Викладачі-предметники Микитюк Т. О. та Сільчук Т. Т. висвітлили основні проблеми, пов’язані з хворобами хребта та сучасні методики реабілітації захворювань хребта. Основна увага приділялась використанню профілактора Євмінова та його методиці. В ході заняття викладачі та студенти підготували корисну інформацію про суть методики, її переваги та результативність. Також усі присутні мали можливість поспілкуватися в режимі он-лайн з самим розробником методики О. М. Євміновим і отримати відповіді на свої запитання з «перших уст». Не залишилися осторонь і найновітніші методи реабілітації хребта, зокрема – використання ліжка-масажера «Nuga-BestNM5000». По закінченню засідання гості прослухали доповідь Петровської О. В. «Досвід організації гурткової роботи в Бершадському медичному коледжі».

Усім гостям було підготовлено та роздано методичні рекомендації з використанням доски Євмінова з метою профілактики захворювань хребта.

асідання методичної ради Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного на базі Бершадського медичного коледжу

асідання методичної ради  Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного  на базі Бершадського медичного коледжу